logozrodlo

Jesteśmy rodzinną praktyką stomatologiczną z wieloletnią historią. Pierwszy gabinet został otwarty przez dr Arkadiusza Herczakowskiego w połowie lat 80-tych nieopodal dzisiejszej lokalizacji gabinetu.

Po latach do zespołu dołączyła córka dr Aleksandra Deżakowska i syn dr Tomasz Herczakowski. Wielu pacjentów jest z nami od samego początku, a po latach dołączyły do nas ich dzieci!

personel1Lek. stom. chirurg stomatolog Arkadiusz Herczakowski– Ukończył Śląską Akademię Medyczną w roku 1985. Specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej ukończył w roku 1994 . Szczególne zainteresowania kieruje w stronę chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyki stomatologicznej. Prywatnie oprócz narciarstwa pasjonuje się żeglarstwem eksplorując coraz to nowe zakątki akwenu Morza Śródziemnego.

personel3

Lek. dent. Aleksandra Deżakowska– Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w roku 2003. Uczestniczka licznych kursów doskonalących z zakresu stomatologii. Swoje zainteresowania kieruje w stronę stomatologii dziecięcej, protetyki stomatologicznej i stomatologii zachowawczej i endodoncji.Swój wolny czas dzieli pomiędzy dwójkę dzieci,sport,ogrodnictwo,a ostatnio fascynację językiem francuskim.

personel2

Lek. dent. Tomasz Herczakowski– Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w roku 2012. Uczestnik wielu kursów doskonalących z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2018 w województwie Śląskim. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz stomatologii zachowawczej z endodoncją. W czasie wolnym upodobania kieruje w stronę narciarstwa alpejskiego, podróżowania oraz sztuki kulinarnej.

yahoo