wybielanie_zebow

Wybielanie zębów

Jeśli nie jesteś zadowolony z koloru Twoich zębów i przeszkadza Ci to, że są one zbyt ciemne, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Jesteśmy w stanie zaproponować Ci kilka metod na rozjaśnienie Twojego uśmiechu.

Wybielanie diodowym laserem stomatologicznym

Najnowocześniejsza i najlepsza metoda wybielania zębów pozwalająca uzyskać efekt jaśniejszych zębów podczas jednej wizyty w naszym gabinecie. Laser powoduje najmniejszą spośród wszystkich metod wybielania nadwrażliwość pozabiegową zębów oraz najszybszy i najmocniejszy efekt.

Wybielanie lampą Zoom

Metoda polegająca na aktywacji środka wybielającego zęby światłem specjalistycznej lampy wybielającej. Metoda pozwala uzyskać bielsze zęby na jednej wizycie.

 

Wybielanie nakładkowe

Chcesz mieć możliwość rozjaśnienia zębów nie wychodząc z domu? Chcesz wzmocnić lub odnowić uzyskany po wybielaniu efekt? Metoda nakładkowa jest dla Ciebie.

Na bazie pobranych wycisków wykonujemy indywidualne nakładki wybielające dzięki którym po aplikacji do nich specjalistycznego żelu możesz sam w domowym zaciszu wybielić zęby.

Czy wybielanie jest bezpieczne?

Tak, wszystkie metody wybielania stosowane w naszej klinice są całkowicie bezpieczne. Mogą wystąpić dwa, krótkotrwałe efekty uboczne:

  • nadwrażliwość zębów na ciepłe i zimne bodźce. Nadwrażliwość pozabiegowa trwa krótko i w przypadku jej wystąpienia stosuje się odpowiednie preparaty, które potrafią zredukować ją do minimum.
  • podrażnienie dziąseł. Występuje rzadko. Takie podrażnienie występuje kilka dni i mija samoistnie.

Utrzymanie efektu wybielania zależy od nawyków higienicznych i żywieniowych.

Umów się na wizytę już teraz: + 32 279 44 54

yahoo