lek. dent. Aleksandra Deżakowska

5/5

Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w roku 2003. Uczestniczka licznych kursów doskonalących z zakresu stomatologii estetycznej,periodontologii i protetyki stomatologicznej, a także komunikacji i budowania zespołu.

Oprócz stomatologii ukończyła studia podyplomowe Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdyż wśród pasji,którymi są  dla niej zarządzanie zespołem i finansami, rekrutacja i wdrażanie pracowników, organizacja pracy, tworzenie standardów i procedur,jest również psychologia i komunikacja.Członkini Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.


Swój wolny czas dzieli pomiędzy dwójkę dzieci,sport,ogrodnictwo i fascynację językiem francuskim.Interesuje się również psycho-i hipnoterapią jako dziedzinami poprawiającymi jakość życia.

Aleksandra Deżakowska
5/5

Gorąco polecam

Gorąco polecam usługi Pani dr Aleksandry Deżakowskiej, która cechuja pelen profesjonalizm, bardzo duże doświadczenie oraz wiedza medyczna, która chętnie się dzieli podczas każdej z wizyt. Polecam w 100 %

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl
5/5

Jestem pod wrażeniem Jej profesjonalizmu

Od ponad 1,5 r. wraz z rodziną leczę się u Pani Doktor. Jestem pod wrażeniem Jej profesjonalizmu i ujmującej empatii. Bardzo sobie cenię kompleksowe podejście w leczeniu a nie tylko załatwianie aktualnie palącego problemu oraz przystępność w wyjaśnianiu etapów leczenia i protetyki. Pozostaję z szacunkiem

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Umów wizytę