lek. dent. Tomasz Herczakowski

5/5

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w roku 2012. Uczestnik wielu kursów doskonalących z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i stomatologii zachowawczej z endodoncją,

Zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku 2018 w województwie Śląskim. Szczególne upodobania kieruje w stronę zabiegów z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii planowanej i nawigowanej komputerowo oraz endodoncji.

Odpowiedzialny za prowadzenie mediów społecznościowych HD-Dental. W czasie wolnym miłośnik narciarstwa alpejskiego, podróżowania z rodziną oraz odkrywania nowych wrażeń kulinarnych.

Tomasz Herczakowski
5/5

Pełen Profesjonalizm

Całe moje doświadczenie można podsumować dwoma wyrazami "pełen profesjonalizm". Lek. Herczakowski wzbudza zaufanie swoją wiedzą, spokojem i dokładnością leczenia. Personel pomocniczy jest bardzo rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Serdecznie polecam.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl
5/5

Pełne zaangażowanie

Już po pierwszej wizycie było widać, że pan Herczakowski jest dentystą z powołania. Pełne zaangażowanie w podejściu do klienta, perfekcjonizm, profesjonalizm i przyjazna atmosfera w gabinecie przyczyniają się do niesamowitych efektów. Nie zamieniłbym tego gabinetu na żaden inny. Polecam wszystkim z całego serca.

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Umów wizytę