Stomatologia laserowa Laser Smart M Pro

Laser Stomatologiczny

 

W naszej placówce stawiamy na nowoczesne metody leczenia. Stosujemy jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń – laser Smart M Pro.

W dziedzinie stomatologii urządzenie znajduje zastosowanie między innymi w likwidacji bakterii i wirusów, leczeniu próchnicy, niwelowaniu aft i opryszczek, regeneracji błony śluzowej, wybielaniu zębów, chirurgii stomatologicznej oraz w leczeniu szeregu innych dolegliwości. Nie ma lepszego i bardziej bezpiecznego sposobu na dezynfekcję kanałów korzeniowych w leczeniu kanałowym, czy też pozbycie się szeregu stanów zapalnych. Do najważniejszych zalet chirurgii laserowej należą redukcja bólu pozabiegowego, lepsze gojenie oraz większe szanse na pozytywne wyniki leczenia. Laserowe wybielanie zębów jest najnowocześniejszą metodą poprawy ich koloru. W stosunku do tradycyjnej lampy wybielającej metoda ta jest szybsza oraz rzadziej daje nadwrażliwość pozabiegową.

Laser Smart M Pro to zaawansowany technologicznie, wygodny w użyciu sprzęt , który w rękach doświadczonych specjalistów potrafi zdziałać cuda. Zabiegi stają się nie tylko bardziej bezpieczne, ale też krótsze i o wiele mniej stresujące dla pacjenta.