lek. dent. Agnieszka Słota

5/5

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła studia na wydziale lekarsko-dentystycznym w 2012 roku. Od tamtej pory rozwija swoje umiejętności w leczeniu zachowawczym oraz endodoncji, będąc członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology.

Jednakże swoje kwalifikacje wciąż pogłębia w dziedzinie medycyny estetycznej. Od 2014 roku bierze udział w krajowych i światowych konferencjach, indywidualnych kursach oraz wykładach na temat  trendów w zakresie medycyny anti-aging. 

Dzięki doświadczeniu i używaniu nowoczesnych metod i procedur jest w stanie zadbać o wygląd każdego Naszego Pacjenta.

Pani Doktor odznacza się szczególną empatią i zrozumieniem dla swoich pacjentek i pacjentów. W trakcie konsultacji przygotowuje i omawia szczegółowo plan leczenia dobrany indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta oraz wyjaśnia na czym polegają wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wraz z zespołem HD-Dental dokłada wszelkich starań by każdy czuł się komfortowo w czasie wizyt.

Agnieszka Slota
5/5

Pani Doktor jest mistrzem

Pani Doktor jest mistrzem. Super profesjonalna i bardzo empatyczna i cierpliwa. Ósemka usunięta w 15 min (takie mam też zęby). Bardzo bardzo polecam!

Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl

Umów wizytę